1. Головна
  2. /
  3. Про заклад
  4. /
  5. Педколектив

Педколектив

Методичне об’єднання вчителів початкових класів

  • Теляга Любов Григорівна, спеціаліст, старший учитель
  • Сафронова Наталія Григорівна, спеціаліст І категорії
  • Лаврієнко Віталіна Вікторівна, спеціаліст І категорії
  • Норікова Тетяна Василівна, спеціаліст
  • Каналош Ганна Іванівна, виховалель ГПД,спеціаліст
  • Теляга Володимир Євгенович, вчитель фізичної культури, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель

Методичне об’єднання вчителів гуманітарного циклу наук

  • Хижко Тамара Григорівна, учитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель
  • Дутка Людмила Анатоліївна, учитель зарубіжної літератури, спеціаліст І категорії
  • Хижко Катерина Андріївна, учитель української мови та літератури, спеціаліст
  • Мартошенко Анастасія Андріївна, учитель української мови і літератури, спеціаліст
  • Усіченко Наталія Олександрівна, учитель історії, спеціаліст ІІ категорії

Методичне об’єднання вчителів природничо-математичного циклу наук

  • Добровольська Надія Євгеніївна, учитель географії, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист
  • Горкуша Валентина Володимирівна, учитель хімії, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист
  • Терещенко Ганна Кирилівна, учитель математики, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист
  • Дзьоба Тетяна Іванівна, учитель фізики, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист
  • Корнієнко Євген Петрович, учитель інформатики, спеціаліст першої категорії, старший вчитель

Методичне об’єднання класних керівників

  • Сафронова Наталія Григорівна, класний керівник 1 класу
  • Теляга Любов Григорівна, класний керівник 2 класу
  • Норікова Тетяна Василівна, класний керівник 3 класу
  • Лаврієнко Віталіна Вікторівна, класний керівник 4 класу
  • Усіченко наталія Олександрівна, класний керівник 5 класу
  • Хижко Тамара Григорівна, класний керівник 6 класу
  • Хижко Катерина Андріївна, класний керівник 7 класу
  • Корнієнко Євген Петрович, класний керівник 8 класу
  • Дутка Людмила Анатоліївна, класний керівник 9 класу
  • Теляга Володимир Євгенович, класний керівник 10 класу
  • Терещенко Ганна Кирилівна, класний керівник 11 класу