1. Головна
  2. /
  3. Новини
  4. /
  5. День захисту дітей

День захисту дітей

Щороку в перший літній день ми відзначаємо радісне свято – Міжнародний День захисту дітей. Так відбулося і цього року у Скадовській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Чаплинської селищної ради Херсонської області.

Урочисте відкриття свята почалося привітальними словами директора школи Добровольської Н.Є. Вона щиро привітала всіх присутніх зі святом та мовила про щорічне відзначення в перший день літа Міжнародного дня захисту дітей – прекрасного свята радості та одвічної надії. Адже саме в дітях хочеться бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. Наші діти – це найдорожче, що у нас є. Якими вони виростуть, такою буде і наша майбутня держава. Закликала усіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.

Святково-розважальне дійство розпочалося флешмобом «Перлина Україна», який провела А.А.Мартошенко і цим зарядила дітей позитивом та гарним настроєм на цілий день. Невгамовні діти один поперед одного брали участь у конкурсах-іграх, малювали, ганяли м’яча та забивали голи, а також стали учасниками майстер-класу «Хай завжди буде сонце» (керівник Г.І.Каналош),  за що отримали заохочувальні призи та море позитивних емоцій.

У змаганнях з бігу на 115 метрів з перешкодами (дівчата)

І місце: Ахмедова М. (6 клас)

ІІ місце: Петровець А.(5 клас)

ІІІ місце: Надирадзе Е.  (6 клас)

Човниковий біг 2х4 м-2х7м-2х10м(дівчата)

І місце: Ахмедова М. (6 клас)

ІІ місце: Надирадзе Е.  (6 клас)

ІІІ місце: Султанова М.(7 клас)

У змаганнях з бігу на 115 метрів з перешкодами (юнаки)

І місце: Різаєв О. (6 клас)

ІІ місце: Султанов М. (6 клас)

ІІІ місце: Абдуллаєв А.(6 клас)

Човниковий біг 2х4 м-2х7м-2х10м (юнаки)

І місце: Абдуллаєв А.(6 клас)

ІІ місце: Султанов М. (6 клас)

ІІІ місце: Імінов Хасан(5 клас)

За волю до перемоги хочеться відмітити:

Сарварову М. (6 клас), Усіченка Д. ( 5 клас), Ахмедову Д. (5 клас), Васільєва Я. (5 клас).

Учасники майстер-класу посіли такі місця:

І місце: Махаддінова П.(7 клас),  Башатова С.( 7 клас), Бараташвілі Н.(7 клас),Султанова М.( 7 клас), Фазаілов А. (1 клас), Пономаренко А.(1 клас), Приндюк А.(1 клас)

ІІ місце: Шабанова А.(7 клас), Надірадзе Е.(6 клас),  Сарварова М.(6 клас), Ахмедова М.(6 клас)

У грі «Земля, вода, повітря» переможцями стали колектив «Дружба» (2 клас, класний керівник Теляга Л.Г.) та колектив «Пізнайки» (4 клас, класний керівник Лаврієнко В.В.).

Переможцями гри «Сороконіжка» стали колектив «Веселка» (1 клас, класний керівник Сафронова Н.Г.) та колектив «Капітошка» (3 клас, класний керівник Норікова Т.В.).

У грі «Рибка» перемогла ДРУЖБА.

Не обійшлося і без традиційного конкурсу малюнків «Моє щасливе дитинство», де дітки могли дати волю своїм фантазіям. Оцінювати суворо такі творіння організатори конкурсу не бралися, адже запал в очах та радісні посмішки на обличчях дітей– ось найбільша нагорода.

І місце: Босак Ф.( 6 клас), Приндюк Є.(3 клас), Чепіль Д.(4 клас),Абдуллаєва А.(2 клас)

ІІ місце: Абдуллаєва Н.(4 клас),  Пономаренко А.(1 клас), Імінова К.(4 клас), Біналієва Ф.(2 клас)

ІІІ місце: Васільєва Т.(3 клас), Султанова М.( 6 клас),  Махаддінова Е.(2 клас) Мамедова С.(6 клас)

Щирі слова подяки висловлюємо старості старостинського округу сіл Скадовки та Білоцерківки Горкуші Валентині Володимирівні.

Бажаємо миру і злагоди кожній дитині, кожній родині, усій Україні! Наснаги і мудрості батькам, педагогам, дорослим, серця яких сповнені любові до дітей.

Людям із порушенням зору